BJK Haber

Haberleri ister oku ve ister dinle. Beşiktaş ile ilgili tüm haberler bu uygulamada.

Download on the AppStore
beIN Sports: Ahmet Nur Çebi den Şenol Güneş ve transfer sözleri

Ahmet Nur Çebi den Şenol Güneş ve transfer sözleri

beIN Sports

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düzenlediği basın toplantıyla gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Şenol Güneş ile yola devam edeceklerini ve yeni sezonda takıma 2-3 takviye yaparak şampiyon olacaklarını söyledi.

Beşiktaş Başkanı, "Sezon bitti, yeni sezona başlayacağız. 2-3 tane takviyeyle önümüzdeki yılın şampiyonu olarak sezonu tamamlayacağız. Şenol hocamızla yola devam edeceğiz. Bu süreçte biz görevimize devam edeceğiz. Camiamız içerisinde gereksiz bir seçim atmosferi yaratıldı. Bir mücadele, bir savaş elbirliğiyle yürütülür." dedi.

Ahmet Nur Çebi, "Çok iyi bir takım yaptık. Sakatlıklar yakamızı bırakmadı. Ghezzal'ı uzun süre kullanamadık. Kalecimiz iyi sezon geçirdi ama 2-3 ay geç geldi. Josef sakatlandı. Tüm bu sakatlıklar bizi beklentimizin dışına taşımıştır. Seneye inşallah bunlar olmaz. Gereken kadroyu kurup Beşiktaş'ı şampiyonluğa taşımaya çalışacağız.

"Görüşmelerde sona yaklaştık"

Nathan Redmond'un geleceği hakkında da konuşan Çebi, "Nathan Redmond ile görüşmelerde sona yaklaştık. Henüz imza yok, karşılıklı görüşmeler sürüyor. Kendisi de kalmaya istekli ve arzulu." ifadelerini kullandı. 

"Saiss'ı sevip sayıyorum"

Çebi Romain Saiss hakkında ise, "Romain Saiss'in kalmasını istiyoruz. Onu seviyorum ve sayıyorum. İyi bir karakter. Kendisinden ne gelecek bilmiyorum. Bir şey gelmeyip, yola devam edeceğimizi düşünüyorum." şeklinde konuştu.

Dele Alli sözleri


Everton'dan kiralanan Dele Alli hakkında da konuşan Çebi, "Dele Alli ile sözleşmemiz bitti. Geldiğinde çok heyecanlandığımız bir oyuncuydu. Geri dönmeyecek. Kendisinden beklediğimizi alamadık. İnsani olarak toparlanmasını temenni ediyorum. Jackson Muleka için kapımızı çalan çok. Romain Saiss'i de istiyorlar. Tayfur Bingöl'ün opsiyonu var, konuşacağız." dedi. 

 

Habere git: beIN Sports