BJK Haber

Haberleri ister oku ve ister dinle. Beşiktaş ile ilgili tüm haberler bu uygulamada.

Download on the AppStore
Fanatik: Beşiktaş ile adı anılıyordu: Yeni takımı belli oldu

Beşiktaş ile adı anılıyordu: Yeni takımı belli oldu

Fanatik

Son olarak Fernando Santos ile yollarını ayıran Beşiktaş'ta yeni teknik direktörün kim olacağı yeniden en çok merak edilen soru oldu. Siyah-beyazlı yönetim bir yandan teknik adam arayışlarına devam ederken bir yandan da birçok isim gündeme gelmeye başladı.

NURİ ŞAHİN İÇİN FEYENOORD İDDİASI

Başkan Hasan Arat'ın Almanya'da birebir görüştüğü Nuri Şahin için sürpriz bir gelişme yaşandı. Antalyaspor'dan ayrılarak Borussia Dortmund'da Teknik Direktör Edin Terzic'in yardımcılığını getirilmişti. Genç teknik adamla Hollanda ekibi Feyenoord'un ilgilendiği ortaya çıktı.

Feyenoord'un mevcut teknik direktörü Arne Slot'un Liverpool'un başına geçmesinin ardından Feyenoord'da gündeme gelen Nuri Şahin'in Hollanda devine imza atması bekleniyor.

SERGEN YALÇIN VE ŞENOL GÜNEŞ GÜNDEMDE

Beşiktaş'ta son olarak teknik direktör adayları arasında iki isim çok öne çıktı. Siyah-beyazlılarda geçtiğimiz sezon görevden ayrılan Şenol Güneş ve Sergen Yalçın son dönemde ağırlık kazanmaya başladı. Yönetimin iki teknik adamdan biriyle anlaşması bekleniyor.

BEŞİKTAŞ İLE ADI ANILIYORDU, İMZAYI ATTI

Siyah-beyazlılar daha önce Liverpool'da Jürge Klopp'un yardımcılığını yapan Pepijn Lijnders ile de yakından ilgilenmişti. Hollandalı teknik adamın yeni takımı resmen açıklandı.

Beşiktaş ile adı anılıyordu: Yeni takımı belli oldu

41 yaşındaki çalıştırıcı Avusturya ekibi RB Salzburg ile anlaşmaya vardı. Kulüpten yapılan açıklamada, "RB Salzburg'un bir sonraki antrenörü Pepijn Lijnders Liverpool'dan geliyor. 41 yaşındaki Hollandalı son olarak birkaç yıl boyunca Jürgen Klopp'un yardımcı antrenörlüğünü yaptı. Pep Lijnders bizimle üç yıllık bir sözleşme imzaladı ve 2024/25 hazırlıklarının başında takımın başına geçecek."

Beşiktaş ile adı anılıyordu: Yeni takımı belli oldu

Habere git: Fanatik