BJK Haber

Haberleri ister oku ve ister dinle. Beşiktaş ile ilgili tüm haberler bu uygulamada.

Download on the AppStore
Sporx: Ercan Taner: "Beşiktaş iyi değil"

Ercan Taner: "Beşiktaş iyi değil"

Sporx

Sözcü gazetesi yazarı Ercan Taner, Beşiktaş'ın Mondihome Kayserispor'u 2-1 mağlup ettiği maçı köşesinde değerlendirdi.

Taner yazısında " Zor kazandı Kara Kartal. Gelecek için sinyaller iyi değil." ifadelerini kullandı.

İşte Ercan Taner'in "Beşiktaş iyi değil" başlıklı yazısı:.

"Beşiktaş'ın oyun yapısında büyük problemler var. Kendi evinde tribünleri doldurmuş taraftarının önünde Kayserispor daha fazla net pozisyon buluyorsa, takım savunman işlemiyor demektir. Gedson yoksa, orta sahan zaten üretemiyor. Bir de enerji eksikliği ortaya çıktı.

Ghezzal elinden geleni yaptı, ama maalesef o eski halinden eser yok. Ya sabır ya da veda… Bakalım neye karar verecek Şenol Güneş?

İkinci yarının hemen başında Kayserispor, 3 pasta ceza sahasına geldi. Olabilir, ama kornerden gelen topu karşılamada zorlanırsan golü yersin. Kendi evinde böyle oynama hakkın yok. Aboubakar, Kayseri defansının onu unutmasından, golü atarak faydalandı. Gol sonrası Beşiktaş baskı kurmak istedi, ama rakibin her atak girişiminde orta sahanın bu kadar çabuk geçilmesi büyük problem.

Salih'in Chamberlain'e verdiği gol pası şiir gibiydi. O da usta vurdu. Salih'in bu usta pasları mutlaka çoğaltması gerekiyor. O zaman özel biri olursun.

Cenk, dün, kariyerinin kötü maçlarından birini oynadı. Onun gibi golü koklayan bir oyuncunun net fırsatları kaçırması enteresandı.

Kayserispor'un çok hata yapan defans bloku arasında daha çok gol atmalıydı Beşiktaş. Bu yüzden, son dakikalar stresli geçti. Zor kazandı Kara Kartal. Gelecek için sinyaller iyi değil." 

Habere git: Sporx