BJK Haber

Haberleri ister oku ve ister dinle. Beşiktaş ile ilgili tüm haberler bu uygulamada.

Download on the AppStore
NTV Spor: Mete Vardar, "Yüzde 80 ihtimalle" diyerek Süper Kupa maçının stadı ve tarihini açıkladı

Mete Vardar, "Yüzde 80 ihtimalle" diyerek Süper Kupa maçının stadı ve tarihini açıkladı

NTV Spor

Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar, Slovenya kampına giderken Avusturya'da açıklamalarda bulundu. Vardar, Süper Kupa maçının tarihi ve stadına ilişkin konuştu.

VARDAR: "YÜZDE 80 ATATÜRK OLİMPİYAT STADI'NDA".

Vardar açıklamasında, "Süper Kupa maçı yüzde 80 ihtimalle 3 Ağustos'ta Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak." ifadelerini kullandı.

"BU SENE DAHA HAZIR BİR BEŞİKTAŞ OLACAK"

Kamp kadrosunda olmayan isimlerle ilgili olarak ise Mete Vardar, "İnşallah güzel bir kamp geçiririz. Kadroda olmayan isimler teknik konular. Samet Hocamız ve Van Bronckhorst gerekli açıklamaları yapacaklardır. Muçi, Semih ve Mert katılınca 32 kişi olacağız. Bu sene daha hazır bir Beşiktaş olacak. İlk 10 günlük dönem oldukça iyi geçti. 1 Temmuz'da sezonu açtık, bugün Avusturya'da 10 günlük kampa gireceğiz. Ayın üçünde Süper Kupa finali var. Sonra da lig başlayacak. Çok hazır bir Beşiktaş olacağını düşünüyorum. Çok iyi bir hazırlık kampının geçmesi lige de yansıyacak.

"SİZLER GİBİ ONLARDAN HABER BEKLİYORUM"

Transferlerle ilgili olarak ise Vardar, "Hayırlısı inşallah. Bununla ilgili çalışmalarımız yapılıyor. Biz buradayız, buradaki kampın iyi geçmesi için takımın asbaşkanı olarak katkı sağlamak için buradayım. Transferlerle ilgili başkanımız ve ikinci başkanımız gerekli çalışmaları yapıyor. Ben de sizlerle gibi onlardan haber bekliyorum." şeklinde konuştu.

Habere git: NTV Spor